GİRİŞİM SERMAYESİ

Girişimcilik ruhumuzda var

 

Günümüz dünyasında her güzel fikrin bir kaynak bulamadığı bir gerçektir. Nokta Yatırım Girişim Sermayesi, çevreci, insan dostu, yenilikçi projelerin ve fikirlerin hayat bulmasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur.  Bu kapsamda piyasa içerisinde ihtiyaç olarak görülen, umut vadeden buluş veya buluşların araştırma, geliştirme, pazarlama ve satış sürecine kadar uzanan dönemdeki sadece sermaye ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp onlara yeni ufuklar açacak tecrübelerimizi paylaşmak ana gayemizdir. 


GİRİŞİM SERMAYESİ

Dijital futbol gözlemciliği platformu oluşturmak gayesi ile kurulan SCOUTIUM projesi bu felsefeden yola çıkarak desteklenmektedir.

Scoutium, kullanıcıları, futbolcuları ve kulüpleri bir havuz içerisinde toplayarak büyük bir sinerji yaratır. Her kullanıcı bir scout olarak yeni bir futbolcu keşfedebilir, her futbolcu maç videolarını ve analizlerini inceleyerek kendini geliştirebilir, kulüpler ise videoları ve maç analizlerini izleyerek kendilerine en uygun oyuncuları seçebilir. Scoutium'un eşsiz iş modeli sayesinde kulüpler ve futbolcular tek çatı altında bir araya gelme şansı bulmaktadır. Scoutium uygulamasını Google Play ya da Apple Store'dan indirebilirsiniz.

 

https://www.scoutium.com

Scoutium Tanıtım Videosu / Türkçe  


GİRİŞİM SERMAYESİ

Teslimat odaklı restoran markaları yaratan ve işleten Paket Mutfak, Türkiye’nin en büyük bulut mutfak ağını oluşturuyor. Ana hedefi tüketicilere en iyi paket servis deneyimini sunmak olan girişim 2020 yılında kuruldu. 

 Paket Mutfak, teknolojisinden güç alan operasyon takımları sayesinde ve 2024 senesinin sonuna kadar açacağı 20 yeni şube ile İstanbul’da büyümeyi ve Türkiye'nin en büyük gıda şirketlerinden biri olmayı hedefliyor.


https://www.paketmutfak.com.tr