GİRİŞİM SERMAYESİ

Girişimcilik ruhumuzda var

 

Günümüz dünyasında her güzel fikrin bir kaynak bulamadığı bir gerçektir. Nokta Yatırım Girişim Sermayesi, çevreci, insan dostu, yenilikçi projelerin ve fikirlerin hayat bulmasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur.  Bu kapsamda piyasa içerisinde ihtiyaç olarak görülen, umut vadeden buluş veya buluşların araştırma, geliştirme, pazarlama ve satış sürecine kadar uzanan dönemdeki sadece sermaye ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp onlara yeni ufuklar açacak tecrübelerimizi paylaşmak ana gayemizdir. 

Dijital futbol gözlemciliği platformu oluşturmak gayesi ile kurulan SCOUTIUM projesi bu felsefeden yol açıkarak desteklenmektedir.

Scoutium, kullanıcıları, futbolcuları ve kulüpleri bir havuz içerisinde toplayarak büyük bir sinerji yaratır. Her kullanıcı bir scout olarak yeni bir futbolcu keşfedebilir, her futbolcu maç videolarını ve analizlerini inceleyerek kendini geliştirebilir, kulüpler ise videoları ve maç analizlerini izleyerek kendilerine en uygun oyuncuları seçebilir. Scoutium'un eşsiz iş modeli sayesinde kulüpler ve futbolcular tek çatı altında bir araya gelme şansı bulmaktadır. Scoutium uygulamasını Google Play ya da Apple Store'dan indirebilirsiniz.

 

https://www.scoutium.com

Scoutium Tanıtım Videosu / Türkçe                  Scoutium Tanıtım Videosu / İngilizce