Okul yıllarımda babamın yanında başladığım iş hayatımda, iş disiplinini, çalışkanlığı, heyecanı ve sanayici olarak ülkeye hizmet etme aşkını kendisinden kazandım. Bu heyecan ile sanayiden enerjiye, tekstilden gayrimenkule, ihracattan yurt dışında yatırıma kadar birçok sektörde faaliyet gösterdik. 


Şirketimizin gelişiminde ülkemizin büyümesi ve gelişimi her zaman prensibimiz olmuştur. Bilgi ve tecrübe ile üstesinden gelinmeyecek iş yoktur. Çalışanlarımızın yenilikleri yakın takibi, çalışkanlığı, heyecanı ve iş disiplini ile  emin adımlarla ilerleyeceğiz. Hem ruhumuzu hem de geçmişten gelen deneyimlerimizle sezgimizi kullanarak yeni alanlara yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Bu noktada çağımızın gerektirdiği dijital dönüşümü tüm faaliyetlerimizde ön plana çıkartıyoruz.


Sürdürülebilir büyüme hedefimiz çerçevesinde ülkemize yatırım yaptık ve yapmaya devam etmekteyiz. Yeni yatırımlarımızı planlarken çağımızın getirdiği ekonomik, sosyal veya jeopolitik durumları dikkate alarak yol haritamızı belirlemekteyiz. Ülkemizin en büyük sorunlarından dış ticaret açığını azaltmak için Yenilenebilir Enerji alanında yapmış olduğumuz yatırımlar meyvelerini bir bir vermeye başladı. Bu bağlamda yatırımlarımız artarak devam edecek. 


Girişim Sermayesi Şirketimiz, uluslararası alanda teknolojiyi kullanarak yeni iş modellerine olanak veren girişimlere yatırım yapmak üzere faaliyete geçmiştir. Hedefimiz; öncü ve sürdürülebilir olan yeni nesil girişimleri tespit etmek ve yatırım yapmaktır. Teknoloji Yatırımlarımız; Enerji, Gayrimenkul, Savunma Sanayi ve İnşaat sektörlerindeki yatırımlarımıza ek olarak faaliyet göstereceğimiz yeni iş koludur ve mevcut faaliyetlerimize yeni ivmeler kazandıracaktır. Şirketimiz vizyoner, girişimci ruhu ile birlikte gelişmeye devam edecektir. Ülkemiz başta olmak üzere, çalışanlarımıza, paydaşlarımıza değer katmak gelişerek hem kendimize hem ülkemize yeni ufuklar açmak en temel hedefimizdir. 


Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

SUAT SÜRMEN